کرونا ویروس در کشور وجود ندارد

به گزارش وبلاگ خبری، معاون وزیر بهداشت بر عدم وجود ابتلا به کرونا ویروس در سراسر کشور تاکید نمود.

کرونا ویروس در کشور وجود ندارد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ خبری، علیرضا رئیسی معاونت بهداشت وزارت بهداشت گفت: هم اکنون کلیه مبادی ورودی کشور شامل مرز های زمینی، هوایی و دریایی با پیشرفته ترین تجهیزات و همچنین پایش بهداشتی تحت کنترل کامل کارشناسان بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی قرار دارند.

وی گفت: شمار تلفات کروناویروس در چین به 1500 نفر رسیده؛ این درحالیست که تعداد مبتلایان به این ویروس همچنان روبه افزایش است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: امروز در یازدهمین روز قرنطینه، کلیه هموطنان بازگشته از شهر ووهان چین در سلامت کامل به سر برده و آزمایش های مربوطه منفی است، و این عزیزان طبق پروتکل های جهانی تا سه روز دیگر در قرنطینه خواهند بود.

وی اضافه کرد: علاوه بر فراهم بودن کلیه امکانات رفاهی برای این هموطنان، پزشکان متخصص، کارشناسان امور بیماری ها، بهداشت محیط و اورژانس در محل قرنطینه مستقر و بر سلامت ایشان نظارت کامل دارند.

رئیسی ضمن اشاره به انتشار بعضی شایعات پیرامون وجود مواردی از کرونا ویروس در شبکه های اجتماعی گفت: همانطور که بار ها اعلام شده هیچ موردی از ابتلا به کرونا ویروس در سراسر کشور تا به امروز دیده نشده و هموطنان اخبار پیرامون کرونا ویروس را فقط از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کرونا ویروس در کشور وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا ویروس در کشور وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید