ایران زیبا (+ویدئو)

به گزارش وبلاگ خبری، با همدیگر تصاویر زیبا را از گوشه و کنار ایران زیبا ببینیم.

ایران زیبا (+ویدئو)

ایران کشور زیبایی است و دیدن تصاویر زیبا از ایران در بعد از ظهر روز آدینه می تواند خستگی یک هفته کاری را از تن شما به در کند و شما را برای هفته ای جدید و پرنشاط آماده سازد. با صفحه گردشگری مجله وبلاگ خبری همراه باشید تا با هم سفری به دور تا دور ایران زیبا داشته باشیم و با دیدن تصاویر زیبا از جاهای دیدنی کشور عزیزمان و بوها، طعم ها و هنرهای این مرز و بوم، حال مان بهتر از هر زمانی بگردد.

--

آیا شما هم با دیدن این تصویر، بوی خنک و آرامبخش لیموی تازه را حس می کنید؟ دریافت آب لیمو ترش یکی از سنت های قدیمی زندگی های ایرانی است که هر ساله در اواخر شهریور توسط مادرها و مادربزرگ ها انجام می گردد.

روستای زیبای قلات در حوالی شهر شیراز. روستای قلات پیشینه تاریخی پر و پیمانی دارد و به یکی از روستاهای هدف گردشگری استان فارس تبدیل شده است.

این عکس زیبا مربوط به خانه منطقی نژاد شیراز است که به موزه هنرهای اسلامی تبدیل شده است. حس خوب خانه مادربزرگ ها را با بازدید از این خانه موزه تجربه کنید.

آبشار کبودوال یکی از مهمترین جاذبه های طبیعی استان گلستان به شمار می رود. این آبشار در قلب جنگل قرار گرفته است.

به به به این غذای اشتهاآور! مرصع پلو یکی از غذاهای سنتی و مجلسی ایرانی است که بیشتر از همه روی سفره های مراسم شادمانی و سرور قرار می گیرد.

عکس زیبا از حافظیه و یک بانوی گردشگر خارجی که سعی می نماید با دریافت عکس های متفاوت، ایران را به جهانیان بهتر بشناساند.

دودکش جن! نترسید. این ساختمان را جن ها نساخته اند. بلکه حاصل فرسایش بادی و آبی طی هزاران سال است. دودکش جن در ماهنشان استان زنجان قرار گرفته است.

این عکس زیبا یکی از غیرقابل دسترس ترین نقاط ایران است. در واقع شما در حال دیدن کوه های مرزی ایران و ترکیه هستید. این کوه ها در اغلب ماه های سال پوشیده از برف هستند.

این عکس، پنجره حسینیه امینی ها در قزوین است. این حسینیه یکی از زیباترین ارسی بندی ها و شیشه کاری های رنگی در ایران را به خود اختصاص داده است.

تضاد این عکس جادویی را ببینید! خنکی هندوانه در گرمای سوزان کویرهای ایران! حس خوب عکس تقدیم به شما همراهان صفحه گردشگری وبلاگ خبری.

منبع: پیام دلتا

به "ایران زیبا (+ویدئو)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران زیبا (+ویدئو)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید