همه اخبار و مقاله ها

دستگیری عامل تیراندازی تحت تعقیب در خرم آباد

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباداز دستگیری عاملان درگیری و تیراندازی در خرم آباد اطلاع داد.

3 تیر 1400

آلزایمر، خطر مرگ و میر ناشی از کروناویروس را افزایش می دهد

پژوهشگران برزیلی در آنالیز جدید خود دریافته اند که آلزایمر می تواند عامل افزایش خطر مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 باشد.

3 تیر 1400

تمرینات نظامی آمریکا باعث رعب و وحشت اهالی بغداد شد

نظامیان آمریکایی با ایجاد تمرینات نظامی با مهمات جنگی و فعال کردن سامانه های پدافندی موجی از ترس و وحشت را بین ساکنان بغداد ایجاد کردند.

1 تیر 1400

اختلال در بازار بورس عربستان

منابع سعودی از مختل شدن سیستم بازار بورس اوراق بهادار عربستان خبر دادند.

1 تیر 1400

پیش بینی معاون وزیر راه و شهرسازی از شرایط بازار اجاره

خبرنگاران - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با شناسایی واحدهای خالی از سکنه و عرضه آن ها، شاهد ایجاد ثبات در بخش مسکن کشور خواهیم بود.

31 خرداد 1400

تسریع بر اجرای مقدمات تخصیص آب خاکستری و تکمیل طرح پساب سمنان

خبرنگاران/سمنان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: مقدمات تکمیل طرح و تخصیص آب خاکستری پساب سمنان هرچه سریع تر از سوی دستگاه های اجرایی و خدماتی استان سمنان انجام گردد.

30 خرداد 1400

توانمندی فناوران به کمک آمد تا خودرو های برقی سریع تر در ناوگان حمل و نقل جای خود را باز کند

استانداردسازی محصولات و سامانه های ایمنی مو تورسیکلت و خودرو های برقی تدوین شد تا با کمک ظرفیت های داخلی فعالیت های این حوزه شتاب گیرد.

29 خرداد 1400

ایران آماده همکاری و دوستی با کشورهای منطقه است

تهران (پانا) - سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان با استقبال و قدردانی از نقش انسان محبت آمیز سلطنت عمان در حل اختلافات در منطقه، گفت: ایران دست همکاری و دوستی به سوی کشورهای همسایه دراز می نماید و از این منظر ما درهای گفت وگو با همه را گشوده ایم.

29 خرداد 1400

نظام آموزشی جدید برای محیط بانان تدوین شد

تهران (پانا) - رئیس مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان سازمان حفاظت محیط زیست از تدوین نظام آموزشی جدید برای محیط بانان در قالب 20 پودمان خبر داد.

27 خرداد 1400

تغییر ساعت منع تردد شبانه

به گزارس خبرنگاران، با شروع ماه مبارک رمضان بود که اعلام شد ساعت منع تردد شبانه برای تسهیل در تردد و جلوگیری از ترافیک به جای ساعت 21 از ساعت 22 شروع خواهد شد. موضوعی که با توجه به انتها ماه مبارک رمضان این سوال مطرح شده که آیا دوباره به ساعت قبل بازخواهد...

27 خرداد 1400

طرح شورای شهر برای استقرار مراکز دامپزشکی مجاز در تهران

رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران به نیاز پایتخت به ارایه خدمات دامپزشکی مجاز تاکید کرد.

25 خرداد 1400

با این روش خروپوف را رفع کنید

تهران (پانا) - برای رفع خروپوف و بی خوابی شبانه بهترین کار تنفس صحیح است ، تنفسی که به صورت مرحله به مرحله بایستی تمرین شود.

25 خرداد 1400

5 میلیون آمریکایی دز دوم واکسن کرونا را دریافت نکردند

براساس آخرین داده های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده، میلیون ها آمریکایی نتوانسته اند به موقع دز دوم واکسن کوید 19 را تزریق نمایند و تعداد آنها در حال افزایش است.

24 خرداد 1400

تغییر در برنامه کنفرانس خبری رافائل گروسی درباره ایران

خبرنگاران : لارنس نورمن (Laurence Norman) خبرنگار روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال امروز یکشنبه در پیامی توییتری از تعویق کنفرانس خبری مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران اطلاع داد.

23 خرداد 1400

آغاز فروش بلیط گردشگری فضایی

شرکت بلواورجین که در واقع برای دنبال کردن رویاهای فضایی جف بزوس شکل گرفت، به تازگی اعلام کرده فروش بلیط های گردشگری فضایی را به زودی آغاز می کند.

22 خرداد 1400

تکمیل پرونده ثبت جهانی سبلان برای ارسال به یونسکو

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی صبح امروز 25 اردیبهشت در جلسه بررسی آخرین شرایط پرونده ثبت جهانی کوه سبلان اظهار کرد: ثبت جهانی سبلان یکی از دغدغه های اصلی ما و از مطالبات مردم استان بوده که در...

20 خرداد 1400

نمره قبولی برای داور دیدار پرسپولیس - الریان

به اعتقاد کارشناس داوری، تیم داوری دیدار پرسپولیس ایران و الریان قطر قضاوت قابل قبولی در این مسابقه انجام دادند.

19 خرداد 1400

وقوع دومین حمله سایبری علیه سیستم بهداشت و درمان ایرلند

با گذشت سه روز از اختلال خدمات درمانی پس از این که هکرها باعث از کار افتادن سیستمهای رایانه شبکه درمانی ایرلند شدند، وزارت بهداشت و درمان این کشور بیان کرد با یک حمله سایبری روبرو شده است.

18 خرداد 1400

واکسن رازی بسیار کم عارضه است

به گزارش خبرنگاران، فلاح مهرآبادی درباره فرایند کارآزمایی بالینی واکسن رازی کووپارس اظهار کرد: نتایج ارزیابی ها نشان می دهد، همانطور که پیش بینی می شد این واکسن جزو واکسن های بسیار کم عارضه بوده و به لحاظ اثربخشی نیز هنوز برای اظهار نظر قطعی زود است...

18 خرداد 1400

افتتاح آسیاب تاریخی درده تیران

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تیران وکرون از افتتاح و شروع به کار آسیاب تاریخی درده پس از عملیات بازسازی و بازسازی این بنای تاریخی اطلاع داد.

11 خرداد 1400
تعداد: (713)