سلامتی و پزشکی

خبرنگاران افزایش دوباره ورودی های بیمارستان شهید صدوقی یزد

یزد- خبرنگاران- در حالی که تعداد بیماران بستری و مشکوک به کرونا در بیمارستان شهید صدوقی یزد در 13 فروردین ماه به 125 نفر کاهش یافته بود امروز آدینه مجددا فرایند صعودی گرفت و به 159 نفر افزایش یافت.

3 خرداد 1399

آژانس اتمی به 40 کشور دستگاه تشخیص کرونا ارسال می نماید

آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت دور اول ارسال دستگاه های تشخیص ویروس کرونا که از فناوری صلح آمیز هسته ای بهره مند هستند به حدود 40 کشور دنیا شروع شده است.

2 خرداد 1399

فاصله گذاری اجتماعی تنها راه مبارزه با کرونا است

ایسنا/ یک فوق تخصص بیماری های عفونی ضمن بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی در کنترل بیماری کرونا بسیار موثر است، گفت: این طرح تنها راه مبارزه با کرونا است و باید از ابتدای شیوع این بیماری در کشور اجرا و مردم نیز آن را رعایت می کردند.

1 خرداد 1399

درخواست ناتو برای توقف خشونت ها در افغانستان

دبیرکل ناتو امروز یکشنبه خواهان توقف خشونت ها در افغانستان شد. وی با تاکید بر آسیپ پذیری افغانستان از بیماری کوئید 19 تقاضا کرد تا به منظور تسهیل یاری های بشر محبت آمیز خشونت ها در این کشور دستکم بطور موقتی قطع شوند.

28 اردیبهشت 1399

سندرم دست بی قرار یا به صورت دقیق تر سندرم دست بیگانه چیست؟ بیماری بهبود فریبا

در قسمت جدید سریال پایتخت به بیماری سندرم دست بی قرار بهبود فریبا اشاره می گردد. به سندرم پای بی قرار در منابع پزشکی بسیار بیشتر از سندرم دست بی قرار اشاره شده است. در سندرم دست یا پای بی قرار ما بیشتر سوزش و احتیاج به حرکت دادن و سوزن سوزن شدن دست یا پا...

28 اردیبهشت 1399

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در عربستان به 900 نفر رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، وزارت بهداشت عربستان خاطرنشان کرد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 900 نفر رسیده است.

25 اردیبهشت 1399

کرونا در چین، پنجمین روز عدم ثبت ابتلا؛ 108 دواطلب واکسن دریافت کردند

برای پنجمین روز متوالی موارد هیچ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در چین ثبت نشده است.

22 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سازمان اموال تملیکی واگذاری آنی کالاهای پزشکی را ابلاغ کرد

تهران - خبرنگاران- سازمان اموال تملیکی در پی شیوع ویروس کرونا، در بخشنامه ای واگذاری آنی کالاهای پزشکی و بهداشتی مورد نیاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به مدیریت های استانی خود ابلاغ کرد.

19 اردیبهشت 1399

دید و بازدیدهای عید عامل اصلی گسترش زنجیره ابتلا به کروناست

خبرنگاران/اردبیل متخصص طب پیشگیری و پزشک اجتماعی گفت: دیدوبازدیدهای عید اصلی ترین عامل گسترش زنجیره ابتلا به کروناست که در این خصوص باید خانواده ها به ماندن در خانه های خود نسبت به قطع این زنجیره اقدام نمایند.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تامین روزانه 25 هزار لیتر مایع ضدعفونی برای خراسان شمالی

بجنورد - خبرنگاران - استاندار خراسان شمالی گفت: مقرر شده روزانه 25 هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده مورد احتیاج استان توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تامین گردد.

17 اردیبهشت 1399

روشی برای یادآوری شستن دستها جهت جلوگیری از کرونا

با استفاده از یادآورهایی که در گوشی ها و ساعت های هوشمند وجود دارد، می توان شستن دستان را به صورت زمان دار تنظیم کرد که این کار، بهترین روش برای سالم ماندن و جلوگیری از گسترش ویروس کروناست.

14 اردیبهشت 1399

تولید زباله در شهر سمنان افزایش یافت

مدیرعامل سازمان مدیریت و پسماند شهرداری سمنان گفت: تولید زباله در اسفند 98 نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهر افزایش یافت.

14 اردیبهشت 1399

افزایش آمار کرونا در لرستان ، 20 نفر فوت شدند

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان تا کنون 20نفر بر اثر ابتلا به کرونا در این استان فوت شده اند.

11 اردیبهشت 1399

دلیل پروازهای مکرر به چین بعد از شیوع کرونا اعلام شد

ماهان برابر درخواست های مکرر وزارتخانه های خارجه و بهداشت و سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر بازگرداندن دانشجویان نخبه و ایرانیان گرفتار آمده در چین، مبادرت به انتقال دانشجویان کرد.

11 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کنتورخوان ها تا اردیبهشت سال آینده بە منازل مردم مراجعە نمی کنند

سنندج - خبرنگاران - مدیرکل مدیریت بحران استان کردستان گفت: برای رفاه حال مردم استان، کنتورخوان های شرکت های خدمات رسان (آب، برق و گاز) تا اردیبهشت سال آیندە بە درب منازل مردم برای قرائت کنتور و محاسبه میزان مصرف مراجعە نمی کنند.

11 اردیبهشت 1399

ابتلای 119 نفر به کرونا در آذربایجان غربی ، 4 نفر فوت کردند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: 119 بیمار مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده اند.

11 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شمار مبتلایان به کرونا در زنجان از مرز 100 نفر گذشت

زنجان - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان، آمار مبتلایان قطعی به بیماری کرونا در این استان را تا به امروز 101 نفر اظهار داشت و گفت: فوتی های استان زنجان نیز در این ارتباط در مجموع هفت نفر بوده است.

10 اردیبهشت 1399

رشد انفجاری ابتلا به کرونا در آمریکا تا 2 هفته دیگر

به گزارش خبرنگاران به نقل از حساب شخصی توئیتر فرزاد مستشاری، وی که در حال حاضر شرکتی به نام Aledade را اداره کرده و خدمات مستقل مراقبت های درمانی ارائه می دهد، در رشته توئیت های خود شرح داد: ما باید به روشنی مهار این ویروس را به عنوان یک هدف بهداشت عمومی تعریف...

9 اردیبهشت 1399

خبرنگاران هشدار دادستان شیروان به اخلال گران حوزه سلامت

بجنورد- خبرنگاران- دادستان عمومی و انقلاب شیروان به اخلال گران حوزه سلامت هشدار داد و گفت: با سودجویان و محتکران اقلام و کالاهای بهداشتی نظیر ماسک، الکل، دستکش و مواد ضدعفونی کننده بشدت برخورد می گردد.

5 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آمار مبتلایان به کرونا در لرستان به 75 نفر رسید

خرم آباد - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این استان تا به امروز به 75 نفر رسیده است.

4 اردیبهشت 1399
تعداد: (69)