فشار زیادی برای بردن آوردیم

به گزارش وبلاگ خبری، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت:فشار زیادی برای بردن آوردیم. تیم ما رشد کرد و بهتر و بهتر شده است.

فشار زیادی برای بردن آوردیم

به گزارش از ، میشو کریستیچویچ سرمربی تیم شاهین شهرداری پس از پیروزی 2 بر یک تیم ش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: خیلی برای این بازی خوشحالیم و همه دیدند که بازیکنانم برای هر توپی می جنگیدند. یک اتفاق بدی افتاد و روی ضربه ای ایستگاهی گل خوردیم. در مقابل تیم قوی نساجی کار ساده ای نبود که به بازی برگردیم و ببریم.

او افزود: تلاش بازیکنانم باعث موفقیتی بزرگ شد. بعد از اولین برد خارج از خانه مقابل پیکان، امروز اولین برد خانگی نیز کسب شد. برای من خیلی مهم است که در دو بازی پنج گل زده ایم و باید جشن بگیریم، اما از فردا باید برای دیدار با ماشین سازی تلاش کنیم. از هواداران شاهین تشکر می کنم، چون بعد از اینکه نساجی در ابتدای بازی گل زد، آن ها حمایت کردند تا به بازی برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در واکنش به اظهارات سرمربی نساجی که گفته بود به خودمان باختیم نه شاهین بوشهر، گفت: نساجی تیم خوبی است و هر مربی نیز دیدگاه خاص خودش را دارد. ما می خواستیم بازیکنی از سپاهان به نام بحیرایی را بگیریم که به نساجی رفت. وقتی این بازیکن بازی نمی کند و روی نیمکت است، نشان می دهد نساجی تیم بزرگ و باشخصیتی است.

کریستیچویچ افزود: ما فشار زیادی برای بردن آوردیم. خدا را شکر تیم ما رشد کرد و بهتر و بهتر شده است. نتایج ما باعث خواهد شد از شرایط فعلی مان در جدول خارج شویم. تکرار می کنم در سه بازی گذشته خانگی مان مسائل بیرون از فوتبال مثل داوری به ما ضربه زده بود، اما دو بازی اخیر خدا کمک کرد و بردیم.

او در مورد اینکه در برخی از دقایق، بازیکنان شاهین توپ های زیادی را لو می دادند، شرح داد: امروز یک فشار مضاعفی روی تیم ما برای برد بود. بازیکنان جدید مدت زمان کافی برای هماهنگی نداشتند و همین مسئله کار را سخت می کند. وقتی که باید ببرید با وقتی که قرار است بازی کنید، با هم تفاوت دارد.

سرمربی شاهین بوشهر بیان کرد: خدا را شکر ما برای بردن در زمین حاضر شده بودیم که به این هدف دست پیدا کردیم. پنج گل ما در دو بازی نوید آینده خوب برای تیم مان را می دهد و کار آسانی نبود. امیدوارم بازیسازی ما در آینده بهتر از این شود.

کریستیچویچ درباره عملکرد ماکسیم کوویلیتایا، دروازه بان شاهین گفت: سه سال پیش در تیم مس رفسنجان، سه دروازه بان داشتم. علیپور دروازه بان اصلی ما بود که در اولین بازی نیم فصل دوم مصدوم شد، نفر دوم هم در یک بازی دیگر مصدوم و مجبور شدم برای بازی بعدی مقابل ایرانجوان بوشهر از یک دروازه بان جوان و 150 سانتیمتری استفاده کنیم. ما پول زیادی برای خرید بازیکنی مثل دخسوس نداریم. بنابراین، به بازیکنان خودم بیشتر اعتماد می کنم.

او گفت: در شاهین نیز، ماکسیم دروازه بان اصلی من است و هر دروازه بانی بخواهیم جذب کنیم، به او می گوییم که باید با ماکسیم رقابت کند و قطعاً هر کسی بهتر باشد، درون دروازه قرار می گیرد. ما مشکل مالی داریم و نمی توانیم زیاد هزینه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در رابطه با عملکرد بهمن سالاری شرح داد: الان شاید نتوانم مثال تاکتیکی بزنم، اما سالاری تلاش کرد که گل بزند. سالاری هم در خط حمله به ما کمک می کند، هم در دفاع. ما به پنج شش بازیکن نیاز داریم که در فاز دفاعی خوب سَر بزنند که سالاری می تواند در این زمینه به ما کمک کند.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فشار زیادی برای بردن آوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشار زیادی برای بردن آوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید