پرسپولیس برای بازی با استقلال تاجیکستان مشکی پوش شد

به گزارش وبلاگ خبری، در جلسه هماهنگی پیش از بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان مقرر شد تیم پرسپولیس با لباس یک دست مشکی به میدان برود.

پرسپولیس برای بازی با استقلال تاجیکستان مشکی پوش شد

به گزارش وبلاگ خبری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان، امروز (دوشنبه) به صورت آنلاین برگزار گردید.

در این جلسه مقرر شد میزبان مسابقه با لباس یک دست سفید برای بازیکنان و زرد برای دروازه بان و تیم پرسپولیس با لباس یک دست مشکی برای بازیکنان و سبز برای دروازه بان در میدان حضور پیدا نمایند. رنگ لباس داوران هم از میان فیروزه ای یا قرمز خواهد بود.

این بازی رأس ساعت 20 به وقت محلی شروع خواهد شد و تیم ها باید حداقل از 90 دقیقه قبل، در رختکن باشند. براساس زمان بندی اجرا شده، خودروی حامل بازیکنان پرسپولیس در ساعت 18 روز سه شنبه هتل محل اقامت را ترک خواهد نمود. مسافت تا استادیوم 15 دقیقه خواهد بود و 15 دقیقه هم برای اجرای پروتکل های ضدکرونا در نظر گرفته شده است تا تیم وارد رختکن گردد.

طبق اعلام اجرا شده، همه بازیکنان پرسپولیس مجوز حضور در این بازی را دارند، ولی بازیکن شماره سه استقلال به نام آندری مشنکو، محروم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پرسپولیس برای بازی با استقلال تاجیکستان مشکی پوش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس برای بازی با استقلال تاجیکستان مشکی پوش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید